20 січня 2020 року

АКЦІЯ! У CRYSTAL PARK TOWER СВЯТА НЕ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ.

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО.

Ваші хороші емоції – це один із наших пріоритетів. Саме тому ми розпочинаємо продаж машиномісць у ЖК CRYSTAL PARK TOWER з акції!

Придбайте машиномісце до 20 березня 2020 року та отримайте знижку:
• 10% – при 100% оплаті;
• 5% — при 50% оплаті.

Зверніть увагу, що після закінчення акції умови будуть змінені. Тож не проґавте шанс отримати місце для вашого авто за вигідною ціною!

Для нас важливо, щоб кожен інвестор був насправді щасливий і задоволений своїм вибором. Тож під час проєктування комплексу ми врахували всі важливі нюанси для власників авто.

ЖК CRYSTAL PARK TOWER має просторий трирівневий паркінг, де кожен зможе знайти найкраще місце для свого авто. А ліфт з паркінгу у будинок дозволить назавжди забути про дискомфортні перебіжки у холод, дощ чи під палючим сонцем. Ваш шлях від машини до квартири триватиме не більше 2 хвилин.

Ви також можете придбати машиномісце з безвідсотковою розстрочкою. Зробіть перший внесок від 30% вартості машиномісця, а залишок сплатіть не пізніше 20 грудня 2021 року.

Телефонуйте в офіс продажу CRYSTAL PARK TOWER за номером: 044 393-02-25. Також чекаємо на вас за адресою: просп. Перемоги, 42.

Ваша «Ковальська Нерухомість»

ВІДПОВІМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий