АРХІтекура

Архітектура не просто поєднує науку та мистецтво. Вона слугує індикатором суспільних трендів. Споруди говорять про настрій епохи і людей, що живуть у цей час, про їхній світогляд і смаки.

Простір, що надихає на нові звершення.

Тож можна збудувати звичайний житловий комплекс. А можна дослухатися до потреб покоління — створити простір, де легко дихати і відновлювати сили. Куди хочеться повертатися. Де комфортно будь-коли.

Автор проекту

Британський архітектор Джон Сіферт, випускник Лондонського університету та Бартлеттської школи архітектури.  За 25 років роботи він зі своєю командою реалізував 100 міжнародних проектів. Серед них — Лондонський міський аеропорт, висотні кондомініуми в Нью-Джерсі, хмарочос банку Misr у Каїрі, готель Radisson у Франкфурті, курорт Conrad в Альгарве та інші.

Увага до деталей

Продуманий розмах. Розумний комфорт. Ергономічність у кожній деталі. Цегляні зовнішні стіни.

  • Вентильований навісний фасад.

  • Огородження балконів і терас ударостійким склом.

  • Висота від підлоги до стелі — 3 м.

  • Квартирні й будинкові лічильники: електроенергії, тепла, холодної та гарячої води.

ТЕХНОЛОГIÏ
ІННОВАЦІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО
Показати
ІННОВАЦІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО

Ми — за якість та екологічність. Тому використовуємо компоненти від визнаних європейських виробників. Розробляння рецептур та тести проводимо у власному інноваційно-технологічному центрі. 

Сховати
БЕТОН ВІД КОВАЛЬСЬКОЇ
Показати
БЕТОН ВІД КОВАЛЬСЬКОЇ

«Бетон від Ковальської» — серце корпорації. Це технології, масштабне виробництво і кращі фахівці. • 60 років історії • 40 виробничих ліній • 2 500 млн куб. м продукції на рік • 2700 рецептур

Сховати
ЦЕГЛИНА ЗА ЦЕГЛИНОЮ
Показати
ЦЕГЛИНА ЗА ЦЕГЛИНОЮ

Надійність цілого будинку — в кожній цеглині.   Характеристики цегли: керамічна, повнотіла, марки КрПв1, міцністю 100, щільністю 1650 кг/м3, морозостійкістю F-15, на розчині марки 75.

Сховати
ВІДПОВІМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий