Статус будівництва Crystal Park Tower станом на 02 грудня 2021 року

Crystal Park Tower – сучасний та елегантний проєкт бізнес-класу поряд з парком ім. Пушкіна в 15 хвилинах від ділового центру столиці. 


 
На будівельному майданчику Crystal Park Tower активними темпами завершуються фасадні роботи у всіх 4 секціях – виконано утеплення будинку, завершується монтаж фасадної плитки та віконних відкосів.  Виконується скління вхідних груп комерційних приміщень на 1 поверсі в секціях №1 та №4 – готовність понад 80%. Почато електромонтажні роботи з освітлення фасаду будинку. Продовжується монтаж конструкції скляного декоративного купола на стилобаті.  

Паралельно у коридорах, ліфтових зонах та зоні сходових клітин завершуються штукатурні роботи – готовність перевищує 85%. Монтаж вхідних дверей квартир виконано на 95%, а двері технічних приміщень, коридорів, тамбурів змонтовано на 85%. 

Внутрішні системи водопостачання змонтовано на 88%, а монтаж каналізаційних мереж – на 98%.   

Завершено роботи з влаштування труб опалення в котельній та монтажу протипожежного покриття вентиляційних систем у всіх секціях.   

В підземному паркінгу в зоні секції №2 завершено влаштування наливної підлоги. Утеплення стін в зоні в’їзду та виїзду з паркінгу виконано на 100%. 

Продовжуються роботи з благоустрою прибудинкової території – облаштування прогулянкових доріжок, проїздів та зелених зон. Ведуться роботи з мощення тротуарної плитки.   

Будівництво Crystal Park Tower на фінішній прямій та вже скоро стане місцем вашої сили.

Слідкуйте за новинами з будівельного майданчика! 

ВІДПОВІМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий