«КОВАЛЬСЬКА» ЗАПУСТИЛА КОМУНІКАЦІЮ ЖК CRYSTAL PARK TOWER В СТИЛІ NETFLIX

Атмосфера житлового простору має для майбутнього мешканця комплексу не менше значення, ніж висока якість будівництва, розташування або технологічна начинка будівлі.

Обираючи будинок, дуже важливо розуміти його характер і позиціонування. Аби допомогти інвесторам Crystal Park Tower відчути на собі переваги комплексу та познайомити з його ключовими локаціями ближче, ми створили інтерактивний ролик з використанням ігрової механіки.

Розробниками ідеї виступило рекламне агентство Ogilvy Україна. «Ми вирішили створити ціле інтерактивне кіно в стилі Netflix, де сюжет нелінійний і глядач вільний самостійно вирішувати подальший розвиток»,  — розповідають в Ogilvy Ukraine.

За продакшн взявся «No Stars», а режисером став Андрій Рубець. Процес вимагав грандіозних зусиль від усієї команди: агентства, продакшну, постпродакшна, композитора і програмістів, але коштував того до останнього цеглинки. Через 4 місяці кропіткої роботи на екрани усіх девайсів виходить фільм «Слідуй за мною».

Після перегляду ролику у глядача має скластися вичерпне враження про Crystal Park Tower, та розуміння того, як влаштований його внутрішній та зовнішній простір.

 

Головний герой ролика — глядач, якого веде за собою чарівна дівчина, занурюючи в реальну атмосферу Crystal Park Tower. Вона переносить вас на різні локації комплексу, серед яких: тераса, апартаменти, фітнес зона, ресторан. 

Гейміфікований ролик допоможе, зокрема, детальніше ознайомитися з однією з родзинок Crystal Park Tower — дизайнерским вестибюлем, площею понад 600 м2, розробленим студією AKZ Architectura.

 

Глядач може управляти своїм переміщенням, клікаючи на кнопки та інтерактивні елементи. Кожен із сюжетів розкриває деталі інтер’єрів, знайомить з оточенням комплексу та відтворює настрій комьюніті  Crystal Park Tower. 

Насолоджуйтеся переглядом ролику та надихайтеся оселею, що стане місцем вашої сили.  

https://crystal-park-tower.com.ua/

ВІДПОВІМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий