29 липня 2019

CRYSTAL PARK TOWER: НОВИЙ ПОГЛЯД НА МІСЬКЕ ЖИТТЯ

Нещодавно відбувся старт продажу першого проекту бізнес-класу від «Ковальська Нерухомість» – Crystal Park Tower.

Це означає, що ви в кроці від купівлі своєї ідеальної квартири, яка поєднує усі переваги життя у мегаполісі і близькості просторих парків. А ми – від задоволення дарувати приємні емоції, пропонуючи привабливі умови розстрочки і знижки.

Crystal Park Tower покликаний наповнювати ваше життя комфортом, функціональністю і красою. Це проект британського архітектора Джона Сіферта, серед сотень міжнародних робіт якого – Лондонський аеропорт, висотні кондомініуми в Нью-Джерсі, банківська вежа Міср в Каїрі та інші.

Придбати квартиру у Crystal Park Tower сьогодні – означає вчасно інвестувати у своє майбутнє. Адже зараз можливо отримати розстрочку на два роки. Зробіть перший внесок від 30%, а решту виплачуйте до 20 грудня 2021 року, спостерігаючи, як разом з будинком зростає його ціна на ринку, залишаючись незмінною для вас.

Крім того, до 30 вересня 2019 року при оплаті 50% 70% і 100% вартості житла ви отримуєте знижку 5%, 7% і 10% відповідно.

Вигідні умови дійсні на усі типи квартир: від 1-кімнатних площею 60 м. кв. до 5 кімнатних площею 200 м. кв. Усі приміщення мають зручне ергономічне планування, де кожна деталь – реалізація новітніх технологічних рішень, цікавих архітектурних і дизайнерських ідей.

Отримувати задоволення від сучасного ритму життя – легко з новим рівнем сервісу і комфорту Crystal Park Tower. Це проект майбутнього, що дозволяє витрачати мінімум сил на буденні справи – максимум на себе.

Детальніше про наявні планування, майбутню інфраструктуру комплексу, умови лояльності для клієнтів дізнавайтеся в офісі продажу «Ковальська Нерухомість» за адресою: вул. Панаса Мирного, 4, або тел.: (044) 393-02-25.

Ваша «Ковальська Нерухомість»

ВІДПОВІМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий