15 квітня 2020 року

ЗАПУСКАЄМО ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ. ОБЕРІТЬ КВАРТИРУ, ЗАЛИШАЮЧИСЬ УДОМА.

Відтепер для того, щоб обрати квартиру навіть не потрібно виходити з дому, адже повноцінні консультації можливі онлайн, де б ви не були!

Поспілкуватися з менеджером про переваги житлового комплексу, підібрати найкращий варіант планування, дізнатися актуальну ціну та навіть прогулятися квартирою можна залишаючись вдома — потрібен лише смартфон або ноутбук.

Аби забезпечити максимальну зручність для кожного клієнта, ми пропонуємо кілька варіантів консультацій. Оберіть той, який комфортний саме вам!

ЗАМОВЛЕННЯ ЗВОРОТНЬОГО ДЗВІНКА
Ви як завжди можете отримати відповіді на будь-які питання щодо об’єктів “Ковальська Нерухомість” у розмові з менеджерами за телефоном 0443930225 або замовити зворотній дзвінок на сайті

ЧАТ-БОТ
Ознайомитися з дозвільними документами, побачити хід будівництва та побачити планування можна за допомогою чат-бота та у спілкуванні з менеджером у Viber, Telegram та Facebook Messenger.

ВІДЕОКОНСУЛЬТАЦІЯ
Або відвідайте офіс продажу, залишаючись у власній домівці, за допомогою відеозв’язку! Наші менеджери проведуть повноцінну презентацію житлового комплексу, що вас цікавить, підберуть разом з вами найкраще планування, покажуть хід будівництва, варіанти видів з вікна та навіть проведуть огляд квартири у режимі онлайн.

Обрати свою ідеальну квартиру ще ніколи не було так просто і зручно!

Отримайте повноцінну консультацію на відстані і завітайте у офіс продажу лише на підпис документів.

Інвестуйте у будівництво житлових комплексів DOCK32 та Crystal Park Tower. Або придбайте квартиру у готових будинках ЖК Русанівська Гавань — початок видачі ключів вже 21 квітня!

Інвестуйте надійно та живіть комфортно з «Ковальська Нерухомість»

ВІДПОВІМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий