service

Почуватися у безпеці. Забути про дрібниці. Перебувати у комфорті. Сервіс Crystal Park Tower забезпечує резидентам спокій і затишок.

ПаРКıНГ
Показати
ПаРКıНГ

Мінімум сил на буденні справи — максимум часу для себе. Наші резиденти не переймаються, де залишати автівку. Не кружляють щовечора, вишукуючи вільне місце. Не нервують і не витрачають дорогоцінні хвилини. Тому що трирівневий паркінг передбачає місце для кожного.

Сховати
Охорона
Показати
Охорона

Спокій цілодобово, щодня, упевненість щохвилини, щомиті, надійність без перерв і вихідних. Територія комплексу обладнана всім для безпеки резидентів: багаторівневою системою охорони, персональним електронним доступом, численними камерами відеоспостереження.

Сховати
консьєрж
Показати
консьєрж

У Crystal Park Tower завжди повний порядок. За станом будинку стежить консьєрж — наглядає за зонами загального користування та слідкує за справністю всіх систем. Побутові питання не хвилюють наших резидентів, тому що консьєрж вирішує їх усі.

Сховати
зони відпочинку
Показати
зони відпочинку

Відпускати напруження робочого дня, поки прогулюєшся затишними алеями. Наповнюватися енергією, поки спостерігаєш за плином часу на галявині. Надихатися на нові ідеї, поки насолоджуєшся квітковим розмаїттям. Наші зони відпочинку створені, щоб заряджати.

Сховати
дитячі
майданчики
Показати
дитячі
майданчики

На сучасних дитячих майданчиках час прогулянок стає справді захоплюючим та цікавим. Тож найменші резиденти комплексу бавляться у розважальних і спортивних зонах годинами.

Сховати
швейцар
Показати
швейцар

Сервіс криється у деталях, тому ми потурбувалися про кожну. Вправний швейцар відчиняє двері Crystal Park Tower, зустрічає гостей та допомагає із багажем або покупками.

Сховати
ВІДПОВИМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий