24 серпня 2019

CRYSTAL PARK TOWER – МІСЦЕ ТВОЄЇ СИЛИ.

«КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ» ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ ОБ’ЄКТ БІЗНЕС-КЛАСУ

Бути частиною безперервного руху, залишатися в ритмі, наповнювати тіло силою, а розум – спокоєм, встигати всюди, встигати бути собою. Crystal Park Tower – житловий комплекс «Ковальської Нерухомість» пропонує новий погляд на міське життя.

Об’єкт бізнес-класу розташований у кількох кроках від проспекту Перемоги, між парками ім. Пушкіна та КПІ, «Ковальська». Це одна з небагатьох новобудов у столиці із просторою зеленою зоною і головною автомагістраллю Києва у пішій доступності.

 

Crystal Park Tower дає можливість витрачати мінімум сил на буденні справи – максимум на себе. Адже усе необхідне для зручної організації власного часу прямо у будинку. Підземний трирівневий паркінг, сучасний фітнес-клуб, спа-центр, магазини, аптека, ресторан, салон краси, міні дитячий садочок.

 

За 17 років на ринку «Ковальська Нерухомість» відшліфувала майстерність у будівництві якісного і продуманого житла. – розповідає генеральний директор компанії «Ковальська» Сергій Пилипенко. – Ми готові запропонувати клієнтам житло бізнес-класу. Crystal Park Tower – це новий рівень сервісу і комфорту, влучна відповідь на потреби сучасного ритму життя.

Фокус на деталях, продуманий розмах, ергономічність у кожній деталі вирізняють Crystal Park Tower серед десятків інших сучасних комплексів.  Цегляні стіни, огородження балконів і терас ударостійким склом, високі стелі, окремі ліфти для паркінгу та офісів. Усі ці зовнішні атрибути комфорту були б не  повними без внутрішнього відчуття, що ваш дім – територія цілковитого спокою. Тож багаторівнева система охорони, персональний електронний доступ, відеоспостереження доповнюють ідеальну картину розумного комфорту.

Crystal Park Tower – це проект майбутнього, де реалізуються новітні технологічні рішення, цікаві архітектурні і сучасні дизайнерські ідеї. Ми переконані, що будинок - це щось більше, ніж просто квартира. Житло, площею від 58 до 207 кв. м., збудоване із якісних матеріалів власного виробництва Ковальської і розраховане на різні життєві сценарії. Crystal Park Tower стане прекрасним вибором для тих, хто цінує комфорт, функціональність, красу і безпеку», – коментує начальник відділу продажу об’єктів нерухомості «Ковальської»

Дмитро Плосконос

Завершення будівництва Crystal Park Tower планується у 3 кварталі 2021 року.

Детальна інформація в офісі продажу по вул. Панаса Мирного, 4 та за тел.: (044) 393-02-25

Ваша «Ковальська Нерухомість»

ВІДПОВІМО НА ВСІ
ВАШІ ЗАПИТАННЯ

    Даю згоду на обробку персональних данних

    Невірно введений Email
    Файл успішно надісланий